O NAS

Firma ABeng zajmuje się projektowaniem maszyn i urządzeń mechanicznych oraz obróbką  materiałów miękkich. Cechuje nas od kilku do kilkunastoletnie doświadczenie  w zakresie projektowania. Inżynierowie ABeng są również autorami jak i współautorami kilkunastu patentów.

Ukończone specjalizacje jak i zdobyta wiedza pozwalają nam na współpracę z takimi branżami jak:  mechaniczna, reklamowa, drzewno-meblarska. Współpracujemy zarówno z firma jak i osobami fizycznymi potrzebującymi wsparcia inżynierskiego. W zależności od wymagań klienta wykonujemy dokumentacji 3D i 2D pojedynczych części jak i zespołów oraz całych  urządzeń. Zapewniamy wsparcie inżynierskie i obsługę projektową na każdym z etapów projektowania.

Proponujemy usługi w zakresie frezowania CNC materiałów miękkich.

Do realizacji naszych projektów stosujemy  zaawansowane systemy CAD 2D/3D, jak również system MES.

Doceniamy naszych klientów i wiemy, że nie każdy jest w stanie przejść przez wszystkie etapy projektowania. Dlatego w przypadku ciekawych pomysłów i projektów np. mechanicznych (projektowanie maszyn, urządzeń i części) firma ABeng jest w stanie partycypować w kosztach procesu projektowego.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.